top of page

Paprasta Taisyklė, Kaip Be Streso Atsinaujinti Savo Namus

 

Būsto interjero atnaujinimas - tik turtingųjų reikalas - ABSOLIUTUS mitas! 

Būsto interjero atnaujinimas atims daug Jūsų asmeninio laiko ir jėgų - dar DIDESNIS mitas!

 

Esu architektūros ir interjero dizaino profesionalas, sukaupęs didžiulę patirtį, todėl drąsiai ir atsakingai tvirtinu, jog galima greitai ir be didelių finansinių investicijų atšviežinti bet kokio būsto interjerą.

Sunku tuo patikėti? Štai keletas akivaizdžių pavyzdžių.

before2.jpg
after2.jpg

 

Modernia spalva perdažyta virtuvės siena bei fasadai iš naujo prikels Jūsų ilgametę sofą naujam gyvenimui.

before.jpg
after.jpg

Tereikia vieno dailaus šviestuvo, modernios sienos, papuoštos paveikslais, ir Jūsų niūri svetainė vėl taps gražių šeimos švenčių vieta.

Profesionali pagalba - VIENINTELĖ IŠEITIS

Viens, du, trys ir Jūsų būstas atrodo visiškai kitaip, tiesa? Taip pasakys tik interjero dizaino profesionalai, gebantys be klaidų paversti bet kurį būstą grožio, funkcionalumo bei estetikos oaze. 

 

Kaip bebūtų gaila, neprofesionalūs sprendimai būsto atšviežinimo klausimais yra pasmerkti klaidoms, finansiniams nuostoliams bei laiko švaistymui. 

 

O kam klysti ir aukoti savo nervines ląsteles, jei visai šalia yra profesionali pagalba? Aš galiu išspręsti Jūsų interjero problemas. Suteiksiu Jums pagalbą, kuri teatsieis vos vieną šeštadienio vakaronę miesto centre arba kelis puodelius kavos per pietų pertraukėlę. Tai yra tiek mažai, palyginus su galimų rūpesčių tikimybe. Jums tereikia susisiekti su manimi ir paskirti laiką konsultacijai.

paulius_foto.jpg

Esu architektas Paulius Januškevičius. Turimą patirtį stengiuosi perduoti visuomenei dėstydamas bei skaitydamas paskaitas. Svarbiausia mano profesinė užduotis - kuo labiau išgryninti Jūsų poreikius, atsižvelgti į finansinius resursus bei pasiūlyti nepriekaištingai ir nebrangiai dirbančias darbų vykdytojų komandas. Tokiu būdu galiu pateikti labiau suasmenintą projektą, komfortišką projekto įgyvendinimo procesą, atitinkantį Jūsų norus ir galimybes. 

 

Tel: +37062020131

Kęstučio 59 - 32, Kaunas

paulius@studio1x1.lt

bottom of page